Frisiana

Time Gambling
Start Nr. Geleider Hond Geschatte tijd Gelopen tijd Fouten Totaal tijd Verschil Plaats
20 C. Leferink Anouk Oet de Poeterië  38,00 38,60 0 38,60 0,60 1
4 F. Sijtsma Vopo vom Pender 57,00 46,40 2 56,40 0,60 2
19 J. v. Steenis Ghodja von Djipy's Haus 38,38 32,20 1 37,20 1,18 3
3 O. Hinneman Mira vom Djorhaus 52,00 47,00 2 57,00 5,00 4
21 E.M.M. Wets Omen v. Sheytan's Home 42,10 36,10 0 36,10 6,00 5
18 W. Kreutner Ansa von Gerlett 42,00 38,00 3 53,00 11,00 6
14 Marije Alberts Acyra v. Huis Co-Ku 43,00 45,00 2 55,00 12,00 7
2 L. Kaspers Sari vom Haus Dexel 48,00 41,00 4 61,00 13,00 8
8 B. v. Mourik Rush-Ace v. d. Ybajohoeve 45,00 44,30 3 59,30 14,30 9
23 K. Tuinhout Urana v. Sheytan's Home 40,00 48,00 2 58,00 18,00 10
24 Sandra Bok- de Jong Mojo (itam) v. Liedehof  59,00 39,30 0 39,30 19,70 11

 

                                                          SPEL: ALLE KLASSEN - TIJD-FOUT-UIT -                                                       
Start Nr. Geleider Hond Tijd Punten Plaats
21 E.M.M. Wets Omen v. Sheytan's Home 36,00 20 1
17 B. Leferink Belle Oet de Poeterië 37,60 20 2
18 W. Kreutner Ansa von Gerlett 40,00 20 3

 

Klasse: Starters Klasse - VP 
Licnr Plaats Punten Handler Hond Ras SN Tijd W A F Disk Score M/s
0 1 U E. Bergmans Loup van het Gulderhof Duitse Herdershond   39,20 0 0 0   0,00 0,00
153664 2 U B.J. Dongelmans Yucon vom Sheytan’s Home Duitse Herdershond   40,20 0 0 0   0,00 0,00
420661 3   K. Leferink Blitzer oet de Poeterië Duitse Herdershond   34,30 0 0 1   5,00 0,00
151211 4   M. Gruter- de Bruin Wala vom haus Hagendoorn Duitse Herdershond   47,30 1 0 1   10,00 0,00
160490 5   O. Hinneman Mira vom Djorhaus Duitse Herdershond   48,80 0 0 2   10,00 0,00
160911 6   E. Passchier Uzzo van Saendenland Duitse Herdershond   49,00 2 0 0   10,00 0,00
431159 7   F. Sijtsma Vopo vom Pendler Duitse Herdershond   57,12 0 0 1   12,12 0,00
161888 8   L. Kaspers Sari vom Haus Dexel Duitse Herdershond   52,30 2 0 0   12,30 0,00
155713     E.M.M. Wets Emy oet de Poeterië Duitse Herdershond           D Disk  
146277     Kim Bokdam Cheetah oet de Poeterië Duitse Herdershond           D Disk  
151939     B. v. Mourik Rush-Ace v.d. Ybajohoeve Duitse Herdershond           D Disk  
155128     M. Bolten-Hollander Renee Odgeve Duitse Herdershond           D Disk  
160806     S. ter Neuzen Patu von Suentelstein Duitse Herdershond           D Disk  
146706     W. v. Beckum Tanne v. Scalindjo Duitse Herdershond           D Disk  
434448     Marije Alberts Acyra v. Huis Co-Ku Duitse Herdershond           D Disk  

 

Klasse: Starters Klasse - Jump
LicNr Plaats Punten Handler Hond Ras SN Tijd W A F Disk Score M/s
151211 1 U M. Gruter- de Bruin Wala vom haus Hagendoorn Duitse Herdershond   34,50 0 0 0   0,00 0,00
151939 2   B. v. Mourik Rush-Ace v.d. Ybajohoeve Duitse Herdershond   28,60 0 0 1   5,00 0,00
0 3   E. Bergmans Loup van het Gulderhof Duitse Herdershond   29,40 0 0 1   5,00 0,00
153664 4   B.J. Dongelmans Yucon vom Sheytan’s Home Duitse Herdershond   35,40 1 0 0   5,00 0,00
160490 5   O. Hinneman Mira vom Djorhaus Duitse Herdershond   35,90 0 0 1   5,00 0,00
155128 6   M. Bolten-Hollander Renee Odgeve Duitse Herdershond   28,90 0 0 2   10,00 0,00
431159 7   F. Sijtsma Vopo vom Pendler Duitse Herdershond   44,90 0 0 2   14,90 0,00
434448 8   Marije Albers Acyra v. Huis Co-Ku Duitse Herdershond   48,50 2 0 0   18,50 0,00
155713     E.M.M. Wets Emy oet de Poeterië Duitse Herdershond           D Disk  
161888     L. Kaspers Sari vom Haus Dexel Duitse Herdershond           D Disk  
420661     K. Leferink Blitzer oet de Poeterië Duitse Herdershond           D Disk  
146277     Kim Bokdam Cheetah oet de Poeterië Duitse Herdershond           D Disk  
160806     S. ter Neuzen Patu von Suentelstein Duitse Herdershond           D Disk  
146706     W. v. Beckum Tanne v. Scalindjo Duitse Herdershond           D Disk  
160911     E. Passchier Uzzo van Saendenland Duitse Herdershond           D Disk  

 

Klasse: Open Klasse - VP
LicNr Plaats Punten Handler Hond Ras SN Tijd W A F Disk Score M/s
420653 1   B. Leferink Belle Oet de Poeterië Duitse Herdershond   45,60 0 0 1   5,00 0,00
410066 2   C. Leferink Anouk Oet de Poeterië Duitse Herdershond   51,30 0 0 1   10,30 0,00
0 3   W. Kreutner Ansa von Gerlett Duitse Herdershond   51,10 0 0 2   15,10 0,00
143804     K. Swinkels Gaya von Djipy's Haus Duitse Herdershond           D Disk  
141097     J. v. Steenis Ghodja von Djipy's Haus Duitse Herdershond           D Disk  

 

Klasse: Open Klasse - Jump
LicNr Plaats Punten Handler Hond Ras SN Tijd W A F Disk Score M/s
420653 1   B. Leferink Belle Oet de Poeterië Duitse Herdershond   34,50 0 0 1   5,00 0,00
0 2   W. Kreutner Ansa von Gerlett Duitse Herdershond   41,10 0 0 1   8,10 0,00
410066 3   C. Leferink Anouk Oet de Poeterië Duitse Herdershond   47,40 1 0 0   14,40 0,00
143804     K. Swinkels Gaya von Djipy's Haus Duitse Herdershond           D Disk  
141097     J. v. Steenis Ghodja von Djipy's Haus Duitse Herdershond           D Disk  

 

Klasse: Veteranen - VP
LicNr Plaats Punten Handler Hond Ras SN Tijd W A F Disk Score M/s
385236 1   E.M.M. Wets Omen v. Sheytan's Home Duitse Herdershond   44,59 0 0 0   0,00 0,00
394889 2   B. Leferink Pepper von Iwan's Haus Duitse Herdershond   45,80 0 0 1   5,00 0,00
153117 3   Sandra Bok- de Jong Mojo v. Liedehof (Itam) Duitse Herdershond   51,80 1 0 0   6,80 0,00
155446     K. Tuinhout Urana v Sheytan's Home Duitse Herdershond           D Disk  

 

Klasse: Veteranen - Jump
LicNr Plaats Punten Handler Hond Ras SN Tijd W A F Disk Score M/s
385236 1   E.M.M. Wets Omen v. Sheytan's Home Duitse Herdershond   38,70 0 0 0   0,70 0,00
153117 2   Sandra Bok- de Jong Mojo v. Liedehof (Itam) Duitse Herdershond   40,60 0 0 0   2,60 0,00
394889 3   B. Leferink Pepper von Iwan's Haus Duitse Herdershond   37,30 0 0 1   5,00 0,00
155446 4   K. Tuinhout Urana v Sheytan's Home Duitse Herdershond   58,9 0 0 2   30,90 0,00

 

Provinciale Kampioenen per klasse

Starters klasse:

M. Gruter de Bruin - Utrecht

B. J. Dongelmans - Friesland

O. Hinneman - Zeeland

Open Klasse:

B. Leferink - Overijssel

Veteranen klasse:

E.M.M. Wets - Noord Holland

B. Leferink - Overijssel

S. Bok de Jong - Brabant