Frisiana

Start Nr. Geleider Hond Type Tijd Punten Plaats
14 Janet v. Steenis Amiga v. d. Wiersdijk Tijd Fout Uit 25,88 18 1
13 E. M. M. Wets Omen v. Sheytan's Home Tijd Fout Uit 31,45 18 2
8 G. van der Zweep Unique v. d. Duca Vallei Tijd Fout Uit 38,17 17 3
16 Carla Leferink Anouk oet de Poeterië Tijd Fout Uit 37,33 15 4
15 K. Leferink Zoscha oet de Poeterië Tijd Fout Uit 42,47 15 5
1 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos Tijd Fout Uit 36,33 13 6
6 Bartho Leferink Belle oet de Poeterie Tijd Fout Uit 27,28 12 7
17 T. Spijkstra Belle Zara van Liedehof Tijd Fout Uit 29,06 12 8
9 Guy Vermeerbergen Iggor vom Haus Santo Tijd Fout Uit 30,5 12 9
4 Fred Sijtsma Vopo vom Pendler Tijd Fout Uit 40,3 7 10
11 K. Swinkels Gaya von Djipy's Haus Tijd Fout Uit 34,18 6 11
12 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus Tijd Fout Uit 31,76 5 12
2 K. Swinkels Nera Gardéfense Tijd Fout Uit 33,28 5 13
7 K. Leferink Blitzer oet de Poeterië Tijd Fout Uit 36,13 5 14
5 Marije Alberts Acyra von huis Co-Ku Tijd Fout Uit 52,65 5 15
3 Janet v. Steenis Ghodja von Djipy's Haus Tijd Fout Uit 33,75 1 16
10 Willy Verhoeven Ipsy vom Haus Santo Tijd Fout Uit 51,4 1 17

 

Start Nr. Geleider Hond Type Geschatte tijd Gelopen tijd Tijdfout Fouten Totaal Plaats
1 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos Time Gambling 41,41 42,32 0,91 0 0,91 1
6 Bartho Leferink Belle oet de Poeterie Time Gambling 45 45,95 0,95 0 0,95 2
12 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus Time Gambling 42 40,8 1,2 0 1,2 3
13 E. M. M. Wets Omen v. Sheytan's Home Time Gambling 42 44,33 2,33 0 2,33 4
7 K. Leferink Blitzer oet de Poeterie Time Gambling 41 45,18 4,18 0 4,18 5
16 Carla Leferink Anouk oet de Poeterie Time Gambling 45 53,95 8,95 0 8,95 6
17 T. Spijkstra Belle Zara van Liedehof Time Gambling 51 41,83 9,17 0 9,17 7
3 Janet v. Steenis Ghodja von Djipy's Haus Time Gambling 38,34 48,13 9,79 0 9,79 8
2 K. Swinkels Nera Gardéfense Time Gambling 50 DK DK - DK 9
4 Fred Sijtsma Vopo vom Pendler Time Gambling 53 DK DK - DK 10
5 Marije Alberts Acyra van huis Co-Ku Time Gambling 54 DK DK - DK 11
8 G. van der Zweep Unique v.d. Duca Vallei Time Gambling 53 DK DK - DK 12
9 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo Time Gambling 42 DK DK - DK 13
10 Willy Verhoeven Ipsy vom haus Santo Time Gambling 55 DK DK - DK 14
11 K. Swinkels Gaya von Djipy's Haus Time Gambling 45 DK DK - DK 15
14 Janet v. Steenis Amiga v. d. Wiersdijk Time Gambling 45 DK DK - DK 16
15 K. Leferink Zoscha oet de Poeterie Time Gambling 51 DK DK - DK 17

 

Start Nr. Geleider Hond Type Prov Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats U-tjes
1 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos Vast parcour starters Br 51,42 0 0-0-0 0 1 U
9 Guy Vermeerbergen Iggor vom Haus Santo Vast parcour starters xx 39,6 0 0-0-1 5 2 -
7 K. Leferink Blitzer oet de Poeterié Vast parcour starters Ov 38,61 0 1-0-1 10 3 -
3 Janet v. Steenis Ghodja von Djipy's Haus Vast parcour starters Br 50,38 0 1-0-1 10 4 -
6 Bartho Leferink Belle oet de Poeterië Vast parcour starters Ov 43,15 0 1-0-2 15 5 -
2 K. Swinkels Nera Gardéfense Vast parcour starters Zh 44,25 0 1-0-4 25 6 -
4 Fred Sijtsma Vopo vom Pendler Vast parcour starters Fr DK DK 1-0-2 DK - -
5 Marije Alberts Acyra van huis Co-Ku Vast parcour starters Fr DK DK 0-0-1 DK - -
8 G. van der Zweep Unique v. d. Duca Vallei Vast parcour starters Fr DK DK 3-0-2 DK - -
10 Willy Verhoeven Ipsy vom Haus Santo Vast parcour starters xx DK DK 2-0-0 DK - -
11 K. Swinkels Gaya von Djipy's Haus Vast parcour starters Zh DK DK 0-0-1 DK - -
12 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus Vast parcour starters Ov DK DK 0-0-1 DK - -

 

Start Nr. Geleider Hond Type Prov Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
13 E. M. M. Wets Omen v. Sheytan's Home Vast parcour open klasse Nh 38,11 0 0-0-1 5 1
14 Janet v. Steenis Amiga v. d. Wiersdijk Vast parcour open klasse Br 40,98 0 0-0-1 5 2
15 K. Leferink Zoscha oet de Poeterië Vast parcour open klasse Ov DK DK 0-0-0 DK -
16 Carla Leferink Anouk oet de Poeterië Vast parcour open klasse Ov DK DK 0-0-1 DK -

 

Start Nr. Geleider Hond Type Prov Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
17 T. Spijkstra Belle Zara van Liedehof Vast parcour veteraan Fr 48.03 1 1 53,3 1

 

Start Nr. Geleider Hond Type Prov W A F Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats U-tjes VDH-U
1 Wendy van Opstal Anouck Oet Roege Bos Jumping starters Br       DK DK 0 DK 8 - -
2 K. Swinkels Nera Gardéfense Jumping starters Zh 1   2 39,08 0 15 15 7 - -
3 Janet v. Steenis Ghodja van Djipy's Haus Jumping starters Br       DK DK 0 DK 9 - -
4 Fred Sijtsma Vopo vom Pendler Jumping starters Fr 1     46,98 3,98 5 8,98 2 - -
5 Marije Alberts Acyra van huis Co-Ku Jumping starters Fr       52,7 9,7 0 9,7 3 - -
6 Bartho Leferink Belle oet de Poeterië Jumping starters Ov       34,08 0 0 0 1 U U
7 K. Leferink Blitzer oet de Poeterië Jumping starters Ov 2     35,97 0 10 10 5 - -
8 G. van der Zweep Unique v. d. Duca Vallei Jumping starters Fr       DK DK 0 DK 10 - -
9 Guy Vermeerbergen Iggor vom haus Santo Jumping starters xx 2     28,6 0 10 10 4 - -
10 Willy Verhoeven Ipsy vom Haus Santo Jumping starters xx       DK DK 0 DK 11 - -
11 K. Swinkels Gaya von Djipy's Haus Jumping starters Zh 2     DK DK 10 DK 12 - -
12 Bartho Leferink Pepper von Iwan's Haus Jumping starters OV 2     DK 0 10 10 6 - -

 

Start Nr. Geleider Hond Type Prov W A F Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats Cyno-U
13 E. M. M. Wets Omen v. Sheytan's Home Jumping open klasse Nh       DK DK 0 DK - -
14 Janet v. Steenis Amiga v. d. Wiersdijk Jumping open klasse Br       DK DK 0 DK - -
15 K. Leferink Zoscha oet de Poeterië Jumping open klasse Ov 1     41,17 3,17 5 8,17 8,17 -
16 Carla Leferink Anouk oet de Poeterië Jumping open klasse Ov 1 1   51,24 13,24 10 23,24 23,24 -

 

Start Nr. Geleider Hond Type Prov W A F Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
17 T. Spijkstra Belle Zara van Liedehof Jumping veteraan Fr       DK DK 0 DK -