Behendigheid wedstrijd | 2016

 
 
Time Gambling:
 

Start Nr. GeleiderHondGeschatte tijdGelopen tijdFoutenTotaal tijdVerschilPlaats
20C. LeferinkAnouk Oet de Poeterië 38,0038,60038,600,601
4F. SijtsmaVopo vom Pendler57,0046,40256,400,602
19J. v. SteenisGhodja von Djipy's Haus38,3832,20137,201,183
3O. HinnemanMira vom Djorhaus52,0047,00257,005,004
21E.M.M. WetsOmen v. Sheytan's Home42,1036,10036,106,005
18W. KreutnerAnsa von Gerlett42,0038,00353,0011,006
14Marije AlbertsAcyra v. Huis Co-Ku43,0045,00255,0012,007
2L. KaspersSari vom haus Dexel48,0041,00461,0013,008
8B. v. MourikRush-Ace v. d. Ybajohoeve45,0044,30359,3014,309
23K. TuinhoutUrana v. Sheytan's Home40,0048,00258,0018,0010
24Sandra Bok- de JongMojo (itam) v. Liedehof 59,0039,30039,3019,7011

 
 
Tijd-Fout-Uit:
 
Start Nr.GeleiderHondTijdPuntenPlaats
21E.M.M. WetsOmen v. Sheytan's Home36,00201
17B. LeferinkBelle Oet de Poeterië37,00202
18W. KreutnerAnsa von Gerlett40,00203

 
 
Starters Klasse VP
 
LicnrPlaatsU-tjesHandlerHondRasTijdWAFDiskScore
01UE. BergmansLoup van het GulderhofDuitse Herdershond39,200,00
1536642UB. J. DongelmansYucon vom Sheytan’s HomeDuitse Herdershond40,200,00
4206613K. LeferinkBlitzer oet de PoeteriëDuitse Herdershond34,3015,00
1512114M. Gruter- de BruinWala vom haus HagendoornDuitse Herdershond47,301110,00
1604905O. HinnemanMira vom DjorhausDuitse Herdershond48,80210,00
1609116E. PasschierUzzo van SaendenlandDuitse Herdershond49,00210,00
4311597F. SijtsmaVopo vom PendlerDuitse Herdershond57,12112,12
1618888L. KaspersSari vom Haus DexelDuitse Herdershond52,30212,30
155713E.M.M. WetsEmy oet de PoeteriëDuitse HerdershondD
146277Kim BokdamCheetah oet de PoeteriëDuitse HerdershondD
151939B. v. MourikRush-Ace v.d. YbajohoeveDuitse HerdershondD
155128M. Bolten-HollanderRenee OdgeveDuitse HerdershondD
160806S. ter NeuzenPatu von SuentelsteinDuitse HerdershondD
146706W. v. BeckumTanne v. ScalindjoDuitse HerdershondD
434448Marije AlbertsAcyra v. Huis Co-KuDuitse HerdershondD

 
 
Starters Klasse Jump
 
LicNrPlaatsU-tjesHandlerHondRasTijdWAFDiskScore
1512111UM. Gruter- de BruinWala vom haus HagendoornDuitse Herdershond34,500,00
1519392B. v. MourikRush-Ace v.d. YbajohoeveDuitse Herdershond28,6015,00
03E. BergmansLoup van het GulderhofDuitse Herdershond29,4015,00
1536644B. J. DongelmansYucon vom Sheytan’s HomeDuitse Herdershond35,4015,00
1604905O. HinnemanMira vom DjorhausDuitse Herdershond35,9015,00
1551286M. Bolten-HollanderRenee OdgeveDuitse Herdershond28,90210,00
4311597F. SijtsmaVopo vom PendlerDuitse Herdershond44,90214,90
4344488Marije AlbertsAcyra v. Huis Co-KuDuitse Herdershond48,50218,50
155713E.M.M. WetsEmy oet de PoeteriëDuitse HerdershondDDisk
161888L. KaspersSari vom Haus DexelDuitse HerdershondDDisk
420661K. LeferinkBlitzer oet de PoeteriëDuitse HerdershondDDisk
146277Kim BokdamCheetah oet de PoeteriëDuitse HerdershondDDisk
160806S. ter NeuzenPatu von SuentelsteinDuitse HerdershondDDisk
146706W. v. BeckumTanne v. ScalindjoDuitse HerdershondDDisk
160911E. PasschierUzzo van SaendenlandDuitse HerdershondDDisk

 
 
Open Klasse VP
 
LicNrPlaatsHandlerHondRasTijdWAFDiskScore
4206531B. LeferinkBelle Oet de PoeteriëDuitse Herdershond45,6015,00
4100662C. LeferinkAnouk Oet de PoeteriëDuitse Herdershond51,30110,30
03W. KreutnerAnsa von GerlettDuitse Herdershond51,10215,10
143804K. SwinkelsGaya von Djipy's HausDuitse HerdershondDDisk
141097J. v. SteenisGhodja von Djipy's HausDuitse HerdershondDDisk

 
 
Open Klasse Jump
 
LicNrPlaatsHandlerHondRasTijdWAFDiskScore
4206531B. LeferinkBelle Oet de PoeteriëDuitse Herdershond34,5015,00
02W. KreutnerAnsa von GerlettDuitse Herdershond41,1018,10
4100663C. LeferinkAnouk Oet de PoeteriëDuitse Herdershond47,40114,40
143804K. SwinkelsGaya von Djipy's HausDuitse HerdershondDDisk
141097J. v. SteenisGhodja von Djipy's HausDuitse HerdershondDDisk

 
 
Veteranen VP
 
LicNrPlaatsHandlerHondRasTijdWAFDiskScore
3852361E.M.M. WetsOmen v. Sheytan's HomeDuitse Herdershond44,590,00
3948892B. LeferinkPepper von Iwan's HausDuitse Herdershond45,8015,00
1531173Sandra Bok- de JongMojo v. Liedehof (Itam)Duitse Herdershond51,8016,80
155446K. TuinhoutUrana v Sheytan's HomeDuitse HerdershondDDisk

 
 
Veteranen JP
 
LicNrPlaatsHandlerHondRasTijdWAFDiskScore
3852361E.M.M. WetsOmen v. Sheytan's HomeDuitse Herdershond38,700,70
1531172Sandra Bok- de JongMojo v. Liedehof (Itam)Duitse Herdershond40,602,60
3948893B. LeferinkPepper von Iwan's HausDuitse Herdershond37,3015,00
1554464K. TuinhoutUrana v Sheytan's HomeDuitse Herdershond58,9230,90

 
 
Provinciale Kampioenen per klasse2016
Starters klasse:M. Gruter de Bruin - Utrecht

B. J. Dongelmans - Friesland

O. Hinneman - Zeeland
Open klasse:B. Leferink - Overijssel
Veteranen klasse:E.M.M. Wets - Noord Holland

B. Leferink - Overijssel

S. Bok de Jong - Brabant