Behendigheid wedstrijd | 2017

Start Nr. Geleider Hond Geschatte tijd Gelopen tijd Fouten Totaal tijd Verschil Plaats
15 Joyce Berends Brandy 50,00 43,10 1 48,10 1,90 1
21 B. J. Dongelmans Yucon 53,00 55,60 0 55,60 2,60 2
29 W. Verhoeven Ipsy vom Haus Santo 65,00 61,90 0 61,90 3,10 3
28 E. M. M. Wets Omen 50,00 53,50 0 53,50 3,50 4
12 W. Verhoeven Cwinto 65,00 56,30 1 56,30 8,70 5
25 Janet van Steenis Ghodja 39,01 43,80 0 48,80 9,79 6
8 E. N. M. G Bergmans Loup 40,00 52,30 0 52,30 12,30 7
3 E. M. M. Wets Emy 45,00 54,50 1 59,50 14,50 8
1 Marion Gruter- de Bruin Jules 50,00 60,90 1 65,90 15,90 9
2 Fred Sijtsma Vigor 62,00 dq 1 DK DK 10
4 Margie Scipio Joya 44,50 dq 2 DK DK 11
5 R. Pieper Igor 57,00 dq 2 DK DK 12
6 Anouschka Flaman Raico 55,00 dq 2 DK DK 13
7 Kelly Vulto Bo 60,00 dq 3 DK DK 14
9 Bart van Mourik Nero 50,00 dq 0 DK DK 15
10 Wil van Beckum Luna 40,00 dq 1 DK DK 16
11 L. J. W. Kaspers Sari 56,00 dq 3 DK DK 17
13 Danique van Leek Buck 70,00 dq 0 DK DK 18
14 Demi Verpoorten Shenna 45,14 dq 2 DK DK 19
16 Marieke Bolten-Hollander Renee 45,00 dq 0 DK DK 20
17 Marije Alberts Acyra 47,00 dq 0 DK DK 21
18 Kalinda van Doremalen Femke 53,00 dq 1 DK DK 22
19 R. v. Baarle Roan 65,00 dq 1 DK DK 23
20 A. C. M. Leferink Anouk 48,50 dq 1 DK DK 24
22 Kim Bokdam Cheetah 42,00 dq 1 DK DK 25
23 Bartho Leferink Belle 42,50 dq 1 DK DK 26
24 Karin Swinkels Gaya 42,50 dq 2 DK DK 27
26 Karin Tuinhout Udhaia 45,00 dq 0 DK DK 28
27 G. Vermeerbergen Iggor v. Haus Santo 0,00 dq 0 DK DK 29

StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats U-tjes
3 E. M. M. Wets Emy NL 45,60 0,00 0-0-0 0,00 1 U
8 E. N. M. G. Bergmans Loup NL 45,60 0,00 0-0-1 5,00 2
1 Marion Gruter-de Bruin Jules NL 60,40 0,00 0-0-1 5,00 3
10 Wil van Beckum Luna NL 43,50 0,00 0-0-2 10,00 4
4 Margie Scipio Joya NL 50,90 0,00 0-0-2 10,00 5
19 R. v. Baarle Roan NL 59,80 0,00 0-0-2 10,00 6
5 R. Pieper Igor DE 60,30 0,00 0-0-2 15,00 7
7 Kelly Vulto Bo NL 68,10 3,10 0-0-5 28,10 8
2 Fred Sijtsma Vigor NL DK DK 0-0-0 DK
6 Anouschka Flaman Raico NL DK DK 0-0-0 DK
9 Bart van Mourik Nero NL DK DK 0-0-1 DK
11 L. J. W. Kaspers Sari NL DK DK 0-0-2 DK
12 W. Verhoeven Cwinto BE DK DK 0-0-4 DK
13 Danique van Leek Buck NL DK DK 0-0-0 DK
14 Demi Verpoorten Shenna NL DK DK 0-0-2 DK
15 Joyce Berends Brandy NL DK DK 0-0-0 DK
16 Marieke Bolten-Hollander Renee NL DK DK 0-0-0 DK
17 Marije Alberts Acyra NL DK DK 1-0-3 DK
18 Kalinda van Doremalen Femke NL DK DK 0-1-3 DK

Start Nr. Geleider Hond Land VP J Totaal Plaats
3 E. M. M. Wets Emy NL 1 4 5 1
19 R. v. Baarle Roan NL 6 2 8 2
1 Marion Gruter- de Bruin Jules NL 3 6 9 3
4 Margie Scipio Joya NL 5 5 10 4
10 Wil van Beckum Luna NL 4 11 15 5
5 R. Pieper Igor DE 7 9 16 6

StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
25 Janet van Steenis Ghodja NL 42,00 0,00 0-0-0 0,00 1
21 B. J. Dongelmans Yucon NL 52,00 0,00 0-0-0 0,00 2
20 A. C. M. Leferink Anouk NL 60,60 0,00 0-0-2 10,00 3
22 Kim Bokdam Cheetah NL DK DK 0-0-2 DK
23 Bartho Leferink Belle NL DK DK 0-0-0 DK
24 Karin Swinkels Gaya NL DK DK 0-0-3 DK

StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
21 B. J. Dongelmans Yucon NL 44,00 0,00 0-0-1 0,00 1
23 Bartho Leferink Belle NL 44,60 0,00 2-0-1 15,00 2
20 A. C. M. Leferink Anouk NL DK DK 0-0-0 DK
22 Kim Bokdam Cheetah NL DK DK 0-0-0 DK
24 Karin Swinkels Gaya NL DK DK 0-0-0 DK
25 Janet van Steenis Ghodja NL DK DK 0-0-0 DK

Start Nr Geleider Hond Land VP J Totaal Plaats
21 B. J. Dongelmans Yucon NL 2 1 3 1

StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
27 G. Vermeerbergen Iggor v. Haus Santo BE 39,50 0,00 0-0-0 0,00 1
29 W. Verhoeven Ipsy vom Haus Santo BE 52,60 0,00 0-0-0 0,00 2
28 E. M. M. Wets Omen NL 49,60 0,00 0-0-1 5,00 3
26 Karin Tuinhout Udhaia NL 63,70 0,00 0-0-1 5,00 4

StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
27 G. Vermeerbergen Iggor v. Haus Santo BE 39,70 0,00 0-0-0 0,00 1
28 E. M. M. Wets Omen NL 41,00 0,00 0-0-0 0,00 2
29 W. Verhoeven Ipsy vom Haus Santo BE 60,00 5,00 0-0-0 5,00 3
26 Karin Tuinhout Udhaia NL 51,20 0,00 0-0-2 10,00 4

Start Nr Geleider Hond Land VP J Totaal Plaats
27 G. Vermeerbergen Iggor v. Haus Santo BE 1 1 2 1
29 W. Verhoeven Ipsy vom Haus Santo BE 2 3 5 2
28 E. M. M. Wets Omen NL 3 2 5 3
26 Karin Tuinhout Udhaia NL 4 4 8 4

StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats
30 P. Goossens Onyx v. Haus Hagendoorn NL DK DK 0-0-0 DK

StNr Geleider Hond Land Tijd Tijdfout WAF Totaal Plaats  
30 P. Goossens Onyx v. Haus Hagendoorn NL DK DK 0-0-0 DK

Start Nr. Geleider Hond Tijd Punten Plaats  
25 Janet van Steenis Ghodja 24,30 16 1
15 Joyce Berends Brandy 26,20 16 2
23 Bartho Leferink Belle 28,50 16 3
4 Margie Scipio Joya 28,70 16 4
8 E. N. M. G. Bergmans Loup 30,00 16 5
28 E. M. M. Wets Omen 30,30 16 6
21 B. J. Dongelmans Yucon 32,40 14 7
10 Wil van Beckum Luna 30,10 11 8
1 Marion Gruter- de Bruin Jules 40,10 5 9
22 Kim Bokdam Cheetah 27,20 5 10
9 Bart van Mourik Nero 32,10 5 11
24 Karin Swinkels Gaya 34,50 5 12
14 Demi Verpoorten Shenna 42,30 5 13
3 E. M. M. Wets Emy 40,30 3 14
16 Marieke Bolten-Hollander Renee 30,70 2 15
6 Anouschka Flaman Raico 42,80 2 16
7 Kelly Vulto Bo 52,40 2 17
13 Danique van Leek Buck 56,70 2 18
12 W. Verhoeven Cwinto 43,80 1 19
29 W. Verhoeven Ipsy vom Haus Santo 0,00 0 20
27 G. Vermeerbergen Iggor v. Haus Santo 0,00 0 21
26 Karin Tuinhout Udhaia 0,00 0 22
20 A. C. M. Leferink Anouk 0,00 0 23
19 R. v. Baarle Roan 0,00 0 24
18 Kalinda van Doremalen Femke 0,00 0 25
17 Marije Alberts Acyra 0,00 0 26
11 L. J. W. Kaspers Sari 0,00 0 27
5 R. Pieper Igor 0,00 0 28
2 Fred Sijtsma Vigor 0,00 0 29