Behendigheid wedstrijd | 2014

 
 
Time Gambling:
 

Start Nr.GeleiderHondGeschatte tijdGelopen tijdFoutenTotaal tijdVerschilPlaats
15Joyce BerendsBrandy50,0043,10148,101,901
21B. J. DongelmansYucon53,0055,60055,60 2,602
29W. VerhoevenIpsy vom Haus Santo 65,00 61,90061,90 3,10 3
28E. M. M. WetsOmen50,0053,50053,503,504
12W. VerhoevenCwinto 65,00 56,30 156,30 8,70 5
25Janet van SteenisGhodja39,0143,80048,809,796
8E. N. M. G BergmansLoup 40,00 52,30 052,30 12,30 7
3E. M. M. WetsEmy45,0054,50159,5014,508
1Marion Gruter- de Bruin Jules50,00 60,90 165,90 15,90 9
2Fred SijtsmaVigor62,00dq 1DKDK10
4Margie Scipio Joya 44,50 dq 2DKDK11
5R. PieperIgor57,00dq 2DKDK12
6Anouschka Flaman Raico 55,00 dq 2DKDK13
7Kelly VultoBo60,00dq 3DKDK14
9Bart van Mourik Nero 50,00 dq 0DKDK15
10Wil van BeckumLuna40,00dq 1DKDK16
11L. J. W. Kaspers Sari56,00 dq 3DKDK17
13Danique van LeekBuck70,00dq 0DKDK18
14Demi Verpoorten Shenna 45,14dq 2DKDK19
16Marieke Bolten-Hollander Renee45,00dq 0DKDK20
17Marije AlbertsAcyra 47,00 dq 0DKDK21
18Kalinda van Doremalen Femke53,00dq 1DKDK22
19R. v. BaarleRoan 65,00 dq 1DKDK23
20A. C. M. Leferink Anouk48,50dq 1DKDK24
22Kim BokdamCheetah 42,00 dq 1DKDK25
23Bartho Leferink Belle42,50dq 1DKDK26
24Karin SwinkelsGaya 42,50 dq 2DKDK27
26Karin TuinhoutUdhaia 45,00dq 0DKDK28
27G. Vermeerbergen Iggor v. Haus Santo 0,00dq 0DKDK29

 
 
Starters Klasse Vast Parcours
 
StNrGeleiderHondLandTijdTijdfoutWAFTotaalPlaatsU-tjes
3E. M. M. WetsEmyNL45,600,000-0-00,001U
8E. N. M. G. BergmansLoupNL45,600,000-0-15,002
1Marion Gruter-de BruinJulesNL60,400,000-0-15,003
10Wil van BeckumLunaNL43,500,000-0-210,004
4Margie ScipioJoyaNL50,900,000-0-210,005
19R. v. BaarleRoanNL59,800,000-0-210,006
5R. PieperIgorDE60,300,000-0-215,007
7Kelly VultoBoNL68,103,100-0-528,108
2Fred SijtsmaVigorNLDKDK0-0-0DK
6Anouschka FlamanRaicoNLDKDK0-0-0DK
9Bart van MourikNeroNLDKDK0-0-1DK
11L. J. W. KaspersSariNLDKDK0-0-2DK
12W. VerhoevenCwintoBEDKDK0-0-4DK
13Danique van LeekBuckNLDKDK0-0-0DK
14Demi VerpoortenShennaNLDKDK0-0-2DK
15Joyce BerendsBrandyNLDKDK0-0-0DK
16Marieke Bolten-HollanderReneeNLDKDK0-0-0DK
17Marije AlbertsAcyraNLDKDK1-0-3DK
18Kalinda van DoremalenFemkeNLDKDK0-1-3DK

 
 
Starters Klasse Jumping
 
StNrGeleiderHondLandTijdTijdfoutWAFTotaalPlaatsU-tjes
15Joyce BerendsBrandyNL38,700,000-0-00,001
19R. v. BaarleRoanNL41,400,001-0-05,002
9Bart van MourikNeroNL45,000,000-0-15,003
3E. M. M. WetsEmyNL47,800,000-0-15,004
4Margie ScipioJoyaNL48,400,000-0-15,005
1Marion Gruter-de BruinJulesNL49,000,000-0-15,006
14Demi VerpoortenShennaNL45,400,001-0-110,007
11L. J. W. KaspersSariNL51,000,001-0-110,008
5R. PieperIgorDE50,600,002-0-115,009
6Anouschka FlamanRaicoNL58,303,301-0-218,3010
10Wil van BeckumLunaNL42,200,000-0-420,0011
2Fred SijtsmaVigorNLDKDK0-0-0DK
7Kelly VultoBoNLDKDK0-0-2DK
8E. N. M. G. BergmansLoupNLDKDK0-0-0DK
12W. VerhoevenCwintoBEDKDK0-0-0DK
13Danique van LeekBuckNLDKDK0-0-0DK
16Marieke Bolten-HollanderReneeNLDKDK0-0-0DK
17Marije AlbertsAcyraNLDKDK0-0-0DK
18Kalinda van DoremalenFemkeNLDKDK2-0-1DK

 
 
Starters Klasse Overall Dagklassement
 
Start Nr.GeleiderHondLandVPJTotaalPlaats
3E. M. M. WetsEmyNL1451
19R. v. BaarleRoanNL6282
1Marion Gruter- de BruinJulesNL3693
4Margie ScipioJoyaNL55104
10Wil van BeckumLunaNL411155
5R. PieperIgorDE79166

 
 
Open Klasse Vast Parcours
 
StNrGeleiderHondLandTijdTijdfoutWAFTotaalPlaats
25Janet van SteenisGhodjaNL42,000,000-0-00,001
21B. J. DongelmansYuconNL52,000,000-0-00,002
20A. C. M. LeferinkAnoukNL60,600,000-0-210,003
22Kim BokdamCheetahNLDKDK0-0-2DK
23Bartho LeferinkBelleNLDKDK0-0-0DK
24Karin SwinkelsGayaNLDKDK0-0-3DK

 
 
Open Klasse Jumping
 
StNrGeleiderHondLandTijdTijdfoutWAFTotaalPlaats
21B. J. DongelmansYucon NL 44,000,00 0-0-1 0,001
23Bartho LeferinkBelleNL 44,600,00 2-0-115,002
20A. C. M. Leferink Anouk NL DK DK 0-0-0 DK
22Kim BokdamCheetahNL DK DK 0-0-0 DK
24Karin Swinkels Gaya NL DK DK 0-0-0 DK
25Janet van SteenisGhodjaNL DK DK 0-0-0 DK

 
 
Open Klasse Overall Dagklassement
 
Start NrGeleiderHondLandVPJTotaalPlaats
21B. J. DongelmansYuconNL2131

 
 
Veteranen Klasse Vast Parcours
 
StNrGeleiderHondLandTijdTijdfoutWAFTotaalPlaats
27G. VermeerbergenIggor v. Haus SantoBE39,500,000-0-00,001
29W. VerhoevenIpsy vom Haus SantoBE52,600,000-0-00,002
28E. M. M. WetsOmenNL49,600,000-0-15,003
26Karin TuinhoutUdhaiaNL63,700,000-0-15,004

 
 
Veteranen Klasse Jumping
 
StNrGeleiderHondLandTijdTijdfoutWAFTotaalPlaats
27G. VermeerbergenIggor v. Haus SantoBE39,700,000-0-00,001
28E. M. M. WetsOmenNL41,000,000-0-00,002
29W. VerhoevenIpsy vom Haus SantoBE60,005,000-0-05,003
26Karin TuinhoutUdhaiaNL51,200,000-0-210,004

 
 
Veteranen Klasse Overall Dagklassement
 
Start NrGeleiderHondLandVPJTotaalPlaats
27G. VermeerbergenIggor v. Haus SantoBE1121
29W. VerhoevenIpsy vom Haus SantoBE2352
28E. M. M. WetsOmenNL3253
26Karin TuinhoutUdhaiaNL4484

 
 
Debutanten Klasse Vast Parcours
 
StNrGeleiderHondLandTijdTijdfoutWAFTotaalPlaats
30P. GoossensOnyx v. Haus HagendoornNLDKDK0-0-0DK

 
 
Debutanten Klasse Jumping
 
StNrGeleiderHondLandTijdTijdfoutWAFTotaalPlaats
30P. GoossensOnyx v. Haus HagendoornNLDKDK0-0-0DK

 
 
Alle Klassen Tijd-Fout-Uit
 
Start Nr.GeleiderHondTijdPuntenPlaats
25Janet van SteenisGhodja24,30161
15Joyce BerendsBrandy26,20162
23Bartho LeferinkBelle28,50163
4Margie ScipioJoya28,70164
8E. N. M. G. BergmansLoup 30,00165
28E. M. M. WetsOmen30,30166
21B. J. DongelmansYucon32,40147
10Wil van BeckumLuna30,10118
1Marion Gruter- de BruinJules40,1059
22Kim BokdamCheetah27,20510
9Bart van MourikNero32,10511
24Karin SwinkelsGaya34,50512
14Demi VerpoortenShenna42,30513
3E. M. M. WetsEmy40,30314
16Marieke Bolten-HollanderRenee30,70215
6Anouschka FlamanRaico42,80216
7Kelly VultoBo52,40217
13Danique van LeekBuck56,70218
12W. VerhoevenCwinto43,80119
29W. VerhoevenIpsy vom Haus Santo0,00020
27G. VermeerbergenIggor v. Haus Santo0,00021
26Karin TuinhoutUdhaia0,00022
20A. C. M. LeferinkAnouk0,00023
19R. v. BaarleRoan0,00024
18Kalinda van DoremalenFemke0,00025
17Marije AlbertsAcyra0,00026
11L. J. W. KaspersSari0,00027
5R. PieperIgor0,00028
2Fred SijtsmaVigor0,00029